Категорична победа за ФК "Раковски" на гръцки терен

събота, 24 август 2013 г.

Share this history on :
С категоричното 0:3 футболният тим "Раковски" Ивайловград надигра  отбора на гръцкото село Кипринос. Приятелският мач се игра на стадиона, при гръцките ни съседи, днес на 24 август.  Ивайловградчани сразиха отбора на Кипринос като отбелязаха три гола във вратата на домакините. Футболната среща донесе много радост, както на феновете, така и на отбора, който успя да се мобилизира и показа  добра игра на терена.

През първото полувреме бяха пропуснати доста голови положения и от двата отбора и резултата остана 0:0. След почивката футболистите на „Раковски” организираха добри атаки пред вратата на гръцкия тим. При една от тях първия гол не закъсня.Точен във вратата на домакините бе Атанас Благоев. Вторият гол отбеляза Десислав Атанасов. И категоричната победа донесе отново гол на Атанас Благоев в края на мача.